CCCZZZZ News | Stars well

News

25.10.2021
Atskatoties uz šīs vasars VIDES DEJAS festivālu Līgatnē, notiks trīs secīgi pasākumi - trīs piektdienās, kur katrā piektdienā noskatīsimies divas video dokumentētas dejas performances/izrādes. Pēc noskatīšanās aicinam piedalīties sarunās par redzētu, piedzīvoto, izjusto, izprātoto. Klātesoši būs konkrētu dejas izrāžu horeogrāfi, filmētāji un daļēji arī radošās grupas. Trīs dejas performances bija īpaši veidotas un iestudētas konkrētā vidē, savukārt trīs darbi bija tādi, kas tika pielāgoti videi. Festivāla mājaslapā varat iepazīties ar darbu autoriem, nosaukumiem un nelielu aprakstu.
09.10.2021
Sākot ar oktobri ir iespēja apmeklēt LAIKMETĪGĀS DEJAS NODARBĪBAS ārā - PIŅĶOS. Pagājušājā sezonā ir izveidojies nodarbībām jauns nosaukums "Meža dejas".  Nodarbības vada horeogrāfe Lilija Lipora Satikšanās Rīgas sabiedriskā transporta 4.un 32.autobusa galapunktā, Piņķos, Meistaru ielā. Tālāk ceļojums uz mežu , kas ir 5 min. gājienā. Aicināti dejotāji gan ar pieredzi, gan bez. Pieteikties uz epastu: lilija@starswell.lv vai sūtot ziņu FB Nodarbības svētdienās no plkst.10:00- 11:30
09.10.2021
ATZE muzikālais teātris Berlīne ir iniciējis un realizē PASTKARTES projektu, kura ietvaros Eiropas teātra un dejas kompānijas saņem bērnu zīmētas pastkartes. Apmēram 80 bērni no Vācijas skolām ir iesaistījušies pastkartīšu- sveicienu radīšanā, saucienā pēc tikšanās ar izrādēm klātienē.
27.07.2021
1.augustā Starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls VIDES DEJA aicina izbaudīt Līgatnes apkārtni, piedzīvojot trīs dažādus ceļojuma maršrutus un  sešus vides dejas jauniestudējumus.  VIDES DEJA ir ikgadējs ceļojošs notikums, kas Latvijā jau vairāk kā desmit gadu garumā meklē savdabīgas spēles vietas mazpilsētās un mazapdzīvotās vietās, lai iepazīstināt skatītājus ar Latvijas un ārzemju profesionālu horeogrāfu laikmetīgās vides dejas darbiem.