Jaunumi

NOSLĒDZIES 6. LAIKMETĪGĀS DEJAS FESTIVĀLS "VIDES DEJA"!
   Ar performancēm un sirreālu gaisa deju izrādi bērniem Ropažos noslēdzās Sestais Starptautiskais Laikmetīgās dejas festivāls “Vides Deja”.
   Sestdien, 9.jūlijā, Ropažu apkārtnē tika izrādītas Starptautiskajā Laikmetīgās dejas festivālā “Vides Deja” tapušās vides dejas performances.
 Profesionālu horeogrāfu vadībā no Latvijas un Lietuvas šogad laikmetīgās dejas festivālā tapa astoņas performances, kas festivāla apmeklētājiem tika izrādītas brīvā dabā – parkā, mežā un dažādos Ropažu apkārtnes objektos – pagalmos, pie policijas iecirkņa. Šogad intriģējošākais objekts, uz kura tiks radīta dejas performanece, bija īsta bruņumašīna.
   Pēc tam Ropažu Kultūras un izglītības centra Sporta zālē ar sirreālu gaisa dejas izrādi bērniem “Fly Trap” no Dānijas Ropažos noslēdzās Sestais Starptautiskais Laikmetīgās dejas festivāls “Vides Deja”.
   Nākamajā dienā, svētdien, 10.jūlijā izrāde bija skatāma kultūras pils “Ziemeļblāzma” Lielajā zālē. Pēc izrādes notika skatītāju saruna ar dejas izrādes māksliniekiem, kuru vadīja žurnālists un virkni televīzijas raidījumu vadītājs Dīvs Reiznieks. Izrāde tika izrādīta ar Rīgas domes finansiālu atbalstu.
   Jau sesto gadu pēc kārtas Ropažu novadā no 4. līdz 10. jūlijam, pulcējot vairākus simtus festivāla apmeklētāju un dejas mākslas mīļotāju no visas pasaules, notika Starptautiskais Laikmetīgās dejas festivāls “Vides Deja”.
   Uz tikšanos Septītajā Starptautiskajā Laikmetīgās dejas festivālā “Vides Deja”!