News

VIDES DEJAS PERFORMANCES NETRADICIONĀLĀS VIETĀS!

      2.jūlijā plkst.20.00 Babītes novada Piņķu apkaimē notiks Vides dejas performances. Mākslinieki šoreiz ir izvēlējušies apspēlēt un izmantot netradicionālas vietas, piemēram, kaimiņa dzīvokli, ūdenskrātuvi, bērzu aleju, pļavu, garāžas un daudzas citas vietas, ko ikdienā mēs uzlūkojam pavisam savadāk! Ķermeņa kustību saspēle ar vides objektiem radīs pavisam citu nozīmi - vietai, kuru līdz šim esam uzlūkojuši tikai kā garāmgājēji!
     Dejas performancēs piedalīsies gan dejas teātra kompānijas „Zvaigžņu AkA” („Stars` Well”), gan citi radoši un atsaucīgi dejotāji, kuri uz vietas sadarbosies ar dažādiem dzīvās mūzikas instrumentu (saksafonu, bungu u.c.) spēlētājiem! Radošo procesu asistēs horeogrāfe Lilija Lipora.
     Vides dejas performances notiks vairākās vietās, kur viena priekšnesuma garums paredzēts aptuveni 5-15 minūtes. Kopā paredzēts izmantot 7-9 dažādas vietas.Skatītajiem dodoties uz katru no dejas teātra vietam būs arī iespēja iepazīt Piņķu apkaimi. Dejas teātra vietas atradīsies netālu viena no otras un starplaiks pietiks, lai neko nenokavētu.
     Ap plkst.23.00 pasākuma organizatori piedāvā noskatīties arī „Zvaigžņu Akas„( „Stars` Well”) dejas izrādi "ODISEJA PROJEKTS", ko veidojusi horeogrāfe Lilija Lipora, scenogrāfe un kostīmu māksliniece Jana Kokina, gaismu mākslinieks Egils Kupčs.
     „Izrāde ir par dzīvi, darbu, brīvību, vēsturi, atkarībām – tatad par visu dzīvi, par visu kas notiek ar cilvēku viņa dzīves laikā” teic kāds skatītājs.
Dodoties uz izrādi, visi aicināti līdzi ņemt savu krēslu, spilvenu, segu un citus sēdēšanas palīglīdzekļus, lai būtu ērtāka un patīkamāka skatīšanās!
     Aicinam piedalīties gan lielos, gan mazos! Interesanti būs visiem!
     Bērniem jaunākiem par 14 gadiem ierašanas kopā ar pieaugušo!