News

"ODISEJA PROJEKTS" ĢERTRŪDES IELAS TEĀTRĪ
     8.un 9.aprīlī plkst.19.00 Ģertrūdes ielas teātrī, Ģertrūdes ielā 101a viesosies Dejas teātra kompānija “Zvaigžņu AkA” ar dejas izrādi “ODISEJA PROJEKTS”. Izrādi veidojusi režisore, horeogrāfe Lilija Lipora sadarbībā ar dejas teātra kompāniju „Zvaigžņu AkA”, gaismu mākslinieku Egilu Kupču, kostīmu mākslinieci un scenogrāfi Janu Kokinu, izrādes mūziku sakomponējis Edgars Lipors.
    Izrādes savdabīgums slēpjas spēles paņēmienos, kur daudz vietas ir nosacītībai, simbolismam un fantāzijai. Vēstījums tiek pausts caur neverbālu teātra formu, tādējādi vienlīdz aktīva loma ir gan dejas, gan arī objektu un ēnu teātra paņēmieniem.
    Izrādes "ODISEJA PROJEKTS" mērķauditorija ir jaunieši un pieaugušie, kuri vēsturisku notikumu ietekmē apzināti vai neapzināti ir bijuši un ir pakļauti straujām pārmaiņām, un iespējams, ir iesaistīti sev nezināmā procesā jeb kā tagad populāri teikt – „projektā”. Tas ir stāsts par mīlestību, izdzīvošanu, par migrāciju, imigrāciju, par ilgām pēc mājām un dzīvošanu svešumā.
 
Sajukums, apjukums, meklējums.
Izziņa, neziņa, labirints.
Iespējas, vajadzība, atkarība... pārvaldība, vara.
Ceļš, apjausma, apziņa...
-Kur ir un vai ir mājas??
Virsotne - Bābeles tornis.
Tolerance - aizsegs.  
***
     Viss šai pasaulē ir saistīts mezglotā tīklveida audumā. Ja kāds iedomājas, ka šajā tīklā kaut viens mezgliņš ir neatkarīgs, viņš dziļi maldās.              (no budistu sūtrām)
 
      Biļetes iegādājamas http://www.bezrindas.lv vai galerijā „ISTABA”(K.Barona 31a). Biļešu cena Ls 5 un Ls 3*(skolēniem, studentiem, pensionāriem, ISIC, ITIC, IYTC karšu īpašniekiem).