News

„KĀ MAN GRIBAS IET..” ĶEKAVĀ, DOLES TAUTAS NAMĀ
   26.novembrī plkst. 17.00 izrāde „Kā man gribas iet..” ceļā pretī Latvijas simtgadē viesosies Ķekavā, Doles Tautas namā.
  „Kā man gribas iet..” ir dokumentālās piezīmēs un dzīvesstāstā balstīta neparasta kustību, vārdu un skaņu eseja par mākslinieci ratiņkrēslā, cimdu adītāju, filozofi – Jetti Užāni.
  Kustību partitūra izrādē ir Edgara Lipora un Lilijas Liporas pārziņā, izrādē muzicē marimbas spēlētāja Maija Švēdenberga, bet dienasgrāmatas fragmentus lasa Jetes audžumeita un filozofe Elīna Apsīte. 
   Provokācija liela - veidot kustību izrādi par fiziski mazkustīgu cilvēku, bet es zinu, cik ļoti Jette mīlēja deju, baletu, cik ļoti viņa alka pēc kustības. Un izstāstīt stāstu par cilvēku kustībās - tas man šķita ļoti interesanti," saka Apsīte
    Izrāde būs stāsts arī par lielu dzīves mīlestību, cilvēka stiprumu, arī par to, kas ir laime un kā tā sasniedzama – pārdomās dalās Edgars Lipors.
   Ikviens aicināts aktīvi piedalīties izrādes atmosfēras radīšanā, piedaloties cimdu izstādē Doles Tautas namā ar savu pēc brīvas izvēles darinātu cimdu pāri tradicionālā vai netradicionālā tehnikā, vai arī atrastu vecmāmiņas pūra lādē. Darbus lūgums iesniegt līdz 23. novembrim Doles TN administrācijā /t.25427821/. Izstādes dalībniekiem izrādē ieeja brīva. 
    Pārējiem biļetes: EUR 3.00 iepriekšpārdošanā tūrisma informācijas centrā, kā arī stundu pirms izrādes norises vietā.
    Pirms un pēc izrādes būs iespējams iegādāties "Jettes Dienu grāmatu".
    Projekts tiek realizēts ar VKKF mērķprogrammas “Latvijai – 100” atbalstu.